خانه درباره ما

درباره ما

توسط مدیر

در میانه تغییرات سریع رفتارها و رویه‌ها در بخش های مختلف زندگی، صنعت بیمه به عنوان بخش مهم و جدایی ناپذیر زندگی انسانهاست که با آینده نگری هر فرد می تواند نوید بخش زندگی باثباتی باشد. سامانه آنلاین بیمه (سابیم) یکی از نخستین کارگزاری های برخط بیمه ای است که دارای مجوز رسمی از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران است. تلاش می‌کنیم که نیازهای اساسی جامعه به بیمه را، به شیوه های نو پاسخ دهیم. تا ضمن سهولت دسترسی برای تهیه انواع بیمه نامه ها در صورت وقوع حادثه همراهتان باشیم.
سابیم در تلاش است، با بکارگیری تکنولوژی روز، نیروی انسانی خلاق، و پایبندی به اصول اخلاقی و حرفه‌ای صنعت بیمه، به پدیده‌ ای مستمر و مفید تبدیل شود.
ارائه استعلام، مقایسه و خرید آنلاین بیمه، پشتیبانی ۲۴ ساعته از طریق سایت و سامانه تلفنی ۱۴۳۹ بخشی از مزایای سامانه آنلاین بیمه (سابیم) می باشد.
امید است با اتکال به خداوند متعال و عنایت او، شاهد حضور پررنگ فعالان صنعت بیمه در این زیرساخت قوی و ساختار پویا باشیم. یقین داریم باهم و برای هم و در کنار هم بهتر و بیشتر می توانیم ریسک های زندگی را مدیریت کرده و به آینده‌ای نیک تر قدم بگذاریم.

 

پروانه کارگزاری سابیم